Závady chodníků a komunikací #17260 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Eva   |   23. 8. 2022 (19:57) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vydrolene a poházene kostky chodniki v Ripske. Spatne polozeny chodnik. Diry a Vydrolene kostky mezi zaparkoványmi auty ohrozuji vozidla. Diry a pohazene kostky pred prostorem billiard clubu a army shopu. Takto polozen chodník z kostek po zavadeni upc kabelaze.

Reakce Čisté Trojky | 24. 8. 2022 (09:35)

Dobrý den,

Váš podnět předáváme přímo TSK hl. m. Praze k vyřízení.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 29. 8. 2022 (08:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZTIE3DI.

Reakce Čisté Trojky | 14. 9. 2022 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZTIE3DI.