Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #17247 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   22. 8. 2022 (12:51) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

krabice a hadry na Ohrade

Reakce Čisté Trojky | 22. 8. 2022 (15:22)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Nepořádek jsme odvezli. Čistá Trojka