Závady chodníků a komunikací #17230 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Zeman   |   18. 8. 2022 (11:10) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chybý modrá zóna na silnici. Před hotelem není vyhrazené stání, ale hotel ho využívá jako vlastní + blokuje možnost parkování pro rezidenty.

Reakce Čisté Trojky | 22. 8. 2022 (10:52)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Situaci necháme prověřit a pokud bude v rozporu s vyhláškou či zákonem bude sjednána náprava.

S pozdravem MČ-P3

Vložil(a): Zeman   |   31. 8. 2022 (11:51) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele


Dobrý den,

zatím nevidím žádný posun.
Na místech se stále parkovat nedá, proto Vám trochu pomůžu.
V Příloze je fotografie z dnešního dne i s kužely, kde je zcela evidentní, že modrá zóna parkování zcela chybí.

Taktéž přikládám výřez a odkaz na parkovací zóny na P3. (kauza3.cz/admin/files/File/… .
Kde žádné přerušení parkovací zóny není uvedené.

Přijít namalovat modrou zónu by neměl být takový problém a rázem by jsme měli 3-4 další parkovací místa, které tímto hotel neoprávněně blokuje.