Poškozený mobiliář #17212 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   15. 8. 2022 (19:20) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

poškozená opěra na kola před Koněvova 66

Reakce Čisté Trojky | 16. 8. 2022 (08:24)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Předáváme správci prvku. Čistá Trojka