Úklid ulic #17207 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Miroslava   |   15. 8. 2022 (11:10) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, víc jak před měsícem jsem vám psala ohledně nepořádku na kopci Parukářka, v místě kde stojí torzo bývalého českého rozhlasu. Nedostala jsem žádnou odpověď kdo je kompetentní se tímto zabývat a tak se připomínám. Nepořádky byly zdokumentovány, vyfoceny a chceme se hledat nápravu. Začínáme u vás. Děkuji, že se ozvete. S pozdravem Vlasáková

Vložil(a): Miroslava   |   15. 8. 2022 (15:36) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji za zprávu. Jenže jsem nedostala odpověď na moje před měsícem podanou zprávu o nepořádku kolem budovy českého rozhlasu. Zabýval se s tím vůbec někdo? Fotografie přiložíme. Kolegyně vše ofotila a pošleme výsledky do Radničních novin. Nikomu nevadí, že nad tímto kontaminovaným nepořádkem si hrají děti na pískovišti vybudované radnicí? Děkuji. Vlasáková

Reakce Čisté Trojky | 16. 8. 2022 (10:31)

Dobrý den,
děkujeme za Vaše podněty a za to že se připomínáte. Ani jeden z podnětů se mi nevybavuje, že by k nám s fotodokumentací dorazil. Zde připomínáte dva podněty. Na Parukářce a u českého rozhlasu. Poprosím tedy o jednotlivé zadání podnětů z fotodokumentací sem k nám do systému a my je prověříme, poklidíme a v případně rozsáhlého nepořádku na pozemcích mimo péči MČ Prahy 3, předáme na příslušná místa.
Děkuji
s pozdravem
Pavel, Čistá Trojka