Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #17181 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Radomil   |   12. 8. 2022 (10:09) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Opakovaně evidentně silou poničené klece odpadních nádob v ulici Biskupcova u žižkovské vozovny. Rozházené odpadky.

Reakce Čisté Trojky | 12. 8. 2022 (11:19)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Opravu klecí a pořádek je nutno zajistit ze strany vlastníka domu či SVJ.
Pavel, Čistá Trojka