Závady chodníků a komunikací #17153 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Petr   |   9. 8. 2022 (18:53) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den , rozbitý chodník.
Děkuji
Malý

Reakce Čisté Trojky | 10. 8. 2022 (08:58)

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět. Odesíláme na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě.

MČ-P3

Reakce Čisté Trojky | 11. 8. 2022 (14:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZHZ29IP.

Reakce Čisté Trojky | 14. 9. 2022 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZHZ29IP.

Vložil(a): Petr   |   14. 9. 2022 (13:53) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chodník opraven
Děkuji
Malý