Úklid ulic #17107 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Michal   |   3. 8. 2022 (22:05) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Travnaté plochy na vydlážděným chodníku. U klece s popelnicemi a před domem ondříčkova 383/31

Reakce Čisté Trojky | 4. 8. 2022 (09:32)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka