Závady chodníků a komunikací #17090 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Maja   |   1. 8. 2022 (17:59) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Opravit chodnik
Broke used by neighbours to secure car as hand break doesn’t work and I had a twice under my tires obstacle. That ended on other side of the street.

Reakce Čisté Trojky | 2. 8. 2022 (08:43)

Dobrý den,
Váš podnět jej již nahlášen v březnu 2022 pod ev. č: ID WZUOM2CA. Termín opravy je zcela na majiteli pozemku (chodníku), kterým je Hlavní město Praha.
Nyní tedy hlásíme znovu, na Technickou službu komunikací, která by měla pro Hlavní město Prahu zajistit opravu.

S pozdravem MČ-P3

Reakce Čisté Trojky | 3. 8. 2022 (08:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZZMCU45.