Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #17079 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Vladimír   |   1. 8. 2022 (07:35) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

nepořádek po párty

Reakce Čisté Trojky | 1. 8. 2022 (13:44)

Dobrý den,
děkujeme za podnět. Bylo poklizeno pravidelným úklidem Parku,
Pavel, Čistá Trojka