Závady chodníků a komunikací #17076 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Zbyněk   |   31. 7. 2022 (20:16) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

rozbitý chodník

Reakce Čisté Trojky | 1. 8. 2022 (08:22)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 1. 8. 2022 (10:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZBF4WJJ.