Závady chodníků a komunikací #17055 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Robert   |   27. 7. 2022 (21:34) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, na náměstí Jiřího z Lobkowicz se nám rozpadá chodník. Můžete to opravit?

Děkujeme.

Reakce Čisté Trojky | 29. 7. 2022 (09:52)

Dobrý den,

předáváme firmě TSK, která pro vlastníka tohoto chodníku, kterým je Hlavní město Praha, nikoli Městská část Prahy 3, zajišťuje opravy....

S pozdravem MČ-P3

Reakce Čisté Trojky | 29. 7. 2022 (13:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZHX6LG9.