Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #17039 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Vladimír   |   26. 7. 2022 (10:56) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

někdo si tu udělal kompost

Reakce Čisté Trojky | 26. 7. 2022 (17:36)

Dobrý den,
předáno Odboru zeleně.
Čistá Trojka