Černé skládky #17037 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Vladimír   |   26. 7. 2022 (09:52) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek v ulici Jeseniova u vstupu do Parukářky

Reakce Čisté Trojky | 26. 7. 2022 (11:17)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Nepořádek jsme odvezli. Čistá Trojka