Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #17032 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   25. 7. 2022 (13:24) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

nepořádek na Radosti u lampy a v trávě bílé deky

Reakce Čisté Trojky | 25. 7. 2022 (14:03)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Poklidili jsme. Čistá Trojka