Úklid ulic #17029 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   25. 7. 2022 (10:36) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na rohu Chlumovy a Husitské je už od štvrtka mŕtvy holub a postupne sa tam rozkladá.

Reakce Čisté Trojky | 25. 7. 2022 (13:23)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáno k likvidaci na MP.
Pavel, Čistá Trojka