Závady chodníků a komunikací #17013 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   22. 7. 2022 (10:10) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díra v asfaltu, o kus dál ještě jedna menší...

Reakce Čisté Trojky | 22. 7. 2022 (10:17)

Dobrý den,
odesíláme na TSK k opravě...
*M*

Reakce Čisté Trojky | 22. 7. 2022 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZX26W8F.