Závady chodníků a komunikací #17012 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   22. 7. 2022 (10:09) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Hluboká díra na křižovatce.

Reakce Čisté Trojky | 22. 7. 2022 (10:15)

Dobrý den,
Odesíláme na TSK k opravě...
*M*

Reakce Čisté Trojky | 22. 7. 2022 (10:21)

Dobrý den, Odesíláme na TSK k opravě... *M*

Reakce Čisté Trojky | 22. 7. 2022 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZWVCHAK.

Reakce Čisté Trojky | 14. 9. 2022 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZWVCHAK.