Závady chodníků a komunikací #17010 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Petr   |   22. 7. 2022 (08:44) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

ohnutá dopravní značka.

Reakce Čisté Trojky | 22. 7. 2022 (10:13)

Dobrý den,

Již bylo v minulých dnech na TSK nahlášeno. Urgujeme.

*M*

Vložil(a): Petr   |   22. 7. 2022 (11:00) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díky moc. Pěkný den. PN

Reakce Čisté Trojky | 23. 7. 2022 (08:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZEDSJJX.