Závady chodníků a komunikací #16978 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): tomas   |   17. 7. 2022 (12:09) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poskozena dlazba u prechodu Vita Nejedleho - Seifertova, prosim o predani na TSK a zajisteni opravy. Moc dekuji :)

Reakce Čisté Trojky | 18. 7. 2022 (11:26)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Odesíláme na TSK k zaevidování a k opravě.

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 19. 7. 2022 (09:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZUBX92F.