Úklid ulic #16974 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): David   |   16. 7. 2022 (17:38) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Velké množství odpadků na ulici

Reakce Čisté Trojky | 18. 7. 2022 (12:15)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Místo v tomto týdnu navštívíme.
Pavel, Čistá Trojka