Závady chodníků a komunikací #16851 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   23. 6. 2022 (17:55) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

vypadlé kostky u přechodu nebezpečí úrazu!!!!!!

Reakce Čisté Trojky | 27. 6. 2022 (12:46)

Dobrý den,

Váš podnět přeposíláme na TSK k opravě.

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 27. 6. 2022 (13:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ3G39MV.

Vložil(a): Martin   |   18. 7. 2022 (18:50) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

stále neopraveno a už chyby další kostka už je to 3 týdny závada která se dá vyřešit během do 1 h oprava

Reakce Čisté Trojky | 14. 9. 2022 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ3G39MV.