Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #16821 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Hana   |   20. 6. 2022 (14:34) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

U popelnic na rohu Kubelíkovy a Táboritské vedle vchodu do Alberta nejdou otevřít dvoje ze tří klecí, takže ta zbývající popelnice je přeplněná a lidé musejí dávat odpadky vedle popelnic. Chtělo by to asi vyměnit oba zámky.

Děkuji

Reakce Čisté Trojky | 20. 6. 2022 (14:42)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Výměnu by měl zjistit vlastník či SVJ domu!
Pavel, Čistá Trojka