Další podněty Čisté Trojce #16819 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   20. 6. 2022 (13:19) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Mrtvý ježek u chodníku na silnici. Jičínská ulice, na straně u hřbitova, naproti domu Jičínská 29. Dekuji

Reakce Čisté Trojky | 20. 6. 2022 (13:41)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáno k odborné likvidaci Městské policii.
Pavel , Čistá Trojka