Další podněty Čisté Trojce #16804 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Petra   |   18. 6. 2022 (15:08) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Brána do veřejného parku hlasitě vrže, potřebovala by promazat.

Reakce Čisté Trojky | 20. 6. 2022 (12:05)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáme informaci správci.
Pavel, Čistá Trojka