Poškozený mobiliář #16791 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Šárka   |   15. 6. 2022 (18:56) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
pítko v parku na Lobkovicově náměstí dlouhodobě neodtéká, je zřejmě ucpané. Voda stojí pod pískem a rozlévá se do stran.
Moc prosíme o opravu odtoku, případně výměnu pítka.
Předem děkujeme!

Reakce Čisté Trojky | 16. 6. 2022 (11:16)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme správci k opravě.
Pavel, Čistá Trojka