Úklid ulic #16782 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamil   |   14. 6. 2022 (21:21) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pražské židle znečištěny od holubích exkrementů

Reakce Čisté Trojky | 15. 6. 2022 (13:26)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáme správci k vyčištění.
Pavel, Čistá Trojka