Závady chodníků a komunikací #16781 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): tomas   |   14. 6. 2022 (20:57) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbita dlazba chodniku u vjezdu do hotelu ariston patio
Diky za opravu

Reakce Čisté Trojky | 15. 6. 2022 (14:36)

Děkujeme za Váš podnět. Odesíláme na TSK k zaevidování a k opravě...

Za MČ-P3 *Martin*

Reakce Čisté Trojky | 15. 6. 2022 (16:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ8QM2WV.

Reakce Čisté Trojky | 14. 9. 2022 (11:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ8QM2WV.