Závady chodníků a komunikací #16778 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): tomas   |   14. 6. 2022 (20:52) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbita dlazba na Sladkovskem nam (mezi zapadnim rohem a kostelem, na seifertove) diky za opravu!

Reakce Čisté Trojky | 15. 6. 2022 (14:34)

Děkujeme za Váš podnět. Odesíláme na TSK k zaevidování a k opravě...

Za MČ-P3 *Martin*

Reakce Čisté Trojky | 15. 6. 2022 (16:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZB1VPI8.