Úklid ulic #16767 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Josef   |   13. 6. 2022 (07:05) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky pod schody v zeleni u silnice a na schodech se jeste nachazi posyp ze zimy a odpadky. Prosim o uklid.

Reakce Čisté Trojky | 13. 6. 2022 (09:34)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Prosíme o foto místa.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Josef   |   14. 6. 2022 (07:02) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Posilam foto

Vložil(a): Josef   |   15. 6. 2022 (13:33) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zaslal jsem foto