Další podněty Čisté Trojce #16765 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Natálie   |   12. 6. 2022 (20:36) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, ráda bych upozornila na stále se opakující problém v ulici Čajkovského 2422/12, kdy nejspíše návštěvníci Atria po akcích či pouhé návštěvě odhazují nadměrné množství odpadků do koše pro psí exkrementy, načež se vytvoří menší skládka, ke které kolemjedoucí/kolemjdoucí odhazují další odpadky, které se nevejdou do tříděných košů u jejich bydlišť. Pravidelně se nám přímo u baráku tvoří tato skládka. Před pár lety byl tento koš umístěn dál v ulici, z nějakého důvodu byl poté přesunut přímo před vjezd do Atria, a od té doby se tento nepořádek opakovaně vyskytuje. Byla bych ráda, kdyby se tento problém dal co nejdříve vyřešit tím, že by koš byl buď zpět přesunut na jiné místo v ulici (kde není takto na očích a nebude svádět k vytváření skládky), či úplně odstraněn (na obou koncích ulice psí koše jsou, myslím, že třetí ani není potřeba), abychom nemuseli stále chodit kolem skládky domů. Předem děkuji za zvážení.

Reakce Čisté Trojky | 13. 6. 2022 (09:34)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáno na OŽP.
Pavel, Čistá Trojka