Úklid ulic #16755 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Tomáš   |   10. 6. 2022 (22:37) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Po rekonstrukci chodníku nechali dělníci bordel na modrej zóne.

Reakce Čisté Trojky | 13. 6. 2022 (14:01)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. O co se přesně jedná? Ať víme kam předat. Máte foto?
Pavel, Čistá Trojka