Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #16748 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Radka   |   10. 6. 2022 (08:50) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o úklid ulice Malešická směrem od Bazilejskeho náměstí k Ambrožova. Současně také o posekaní obilí, které tu roste místo trávníku a je to tu plné osin. Děkuji

Reakce Čisté Trojky | 10. 6. 2022 (12:59)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáme ke komplexnímu úklidu ulice a Odboru zeleně pro seč.
Pavel, Čistá Trojka