Další podněty Čisté Trojce #16745 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Václav   |   9. 6. 2022 (21:16) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Funguje ještě anti graffiti program? Dle poškození veřejných prostranství tak už asi ne. Měnírna na Kostničáku to je běs.

Reakce Čisté Trojky | 10. 6. 2022 (08:50)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Ač se Vám to nemusí zdát, tak funguje v plném proudu :-)
Předáváme!
Pavel, Čistá Trojka