Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #16689 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Lenka   |   31. 5. 2022 (18:39) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Jiz pred mesicem jsem vam psala o vyvezeni kontejneru na sklo v ulici Za Vackovem, od te doby stale jeste nebyl vyvezen. Mohu se zeptat proc, kdyz se minuly tyden vyvazely okolni kontejnery na sklo?

Reakce Čisté Trojky | 3. 6. 2022 (10:57)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Magistrát Hl. m. Prahy zvýší od 1. 7. 2022 na tomto stanovišti svozy skla, takže by se situace měla zlepšit.
Pro zlepšení stavu vývozů jakýchkoli odpadů se nadále obracejte na Magistrát Hl. m . Prahy, který tuto službu zajišťuje.

S pozdravem za MČ-P3
*Martin*