Závady chodníků a komunikací #16685 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Lenka   |   31. 5. 2022 (17:20) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chodník u autobusové zastávky Malešická je v dezolátním stavu. Nedá se po něm pořádně projet ani s kočárkem.

Reakce Čisté Trojky | 1. 6. 2022 (08:04)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Odesíláme na Technickou správu komunikací k posouzení stavu a k případné opravě...

Za MČ-P3 *Martin*

Reakce Čisté Trojky | 7. 6. 2022 (07:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ2MHJMR.