Úklid ulic #16682 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Emmanuel   |   31. 5. 2022 (10:27) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpad na ulice

Reakce Čisté Trojky | 31. 5. 2022 (14:34)

Dobrý den děkujeme za Váš podnět.Poklizeno Čistou Trojkou.