Závady chodníků a komunikací #16678 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): David   |   30. 5. 2022 (19:32) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vykopnuta dlazba

Reakce Čisté Trojky | 31. 5. 2022 (13:38)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Odesíláme na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě.

MČ-P3

Reakce Čisté Trojky | 7. 6. 2022 (07:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZNZDCTH.