Závady chodníků a komunikací #16670 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Radka   |   28. 5. 2022 (15:44) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kovové bodce trčí z kostek. Umístění před malým parkovištěm vjezd na Vítkov. Nebezpečné pro chodce i auta.

Reakce Čisté Trojky | 31. 5. 2022 (09:04)

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět. Posíláme na Technickou správu komunikací k posouzení nebezpečnosti a k případné opravě...

MČ-P3

Reakce Čisté Trojky | 31. 5. 2022 (14:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ0ATS48.

Vložil(a): Radka   |   31. 5. 2022 (15:48) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji pěkně :)