Další podněty Čisté Trojce #16662 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Michal   |   26. 5. 2022 (15:56) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Grafitty na koši

Reakce Čisté Trojky | 27. 5. 2022 (09:32)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Antigraffitti program.
Pavel, Čistá Trojka