Závady chodníků a komunikací #16601 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Andrea   |   19. 5. 2022 (11:19) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chodník se opakovaně propadá, tento stav trvá několik měsíců. Majiteli domu zatéká do domu.

Reakce Čisté Trojky | 25. 5. 2022 (12:23)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Odesíláme na Technickou správu komunikací k řešení.

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 25. 5. 2022 (14:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZGENOTA.