Závady chodníků a komunikací #16572 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jan   |   16. 5. 2022 (19:23) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poskozeny patnik

Reakce Čisté Trojky | 18. 5. 2022 (09:29)

Dobrý den,

-děkujeme za Váš podnět.

Posíláme na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě.

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 24. 5. 2022 (10:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ3F9PU9.