Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #16562 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Ales   |   16. 5. 2022 (10:18) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

neporadek za trafostanici ts 396

Reakce Čisté Trojky | 16. 5. 2022 (14:19)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Pozemek je ve správě MČ Praha 3?
Pavel, Čistá Trojka