Závady chodníků a komunikací #16527 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Tomáš   |   12. 5. 2022 (10:25) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

chodník narušen vegetací, asfalt rozpraskal,

Reakce Čisté Trojky | 12. 5. 2022 (12:32)

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět, odesíláme na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě.

Za MČ-P3 *Martin*

Reakce Čisté Trojky | 17. 5. 2022 (08:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ17ASTQ.