Závady chodníků a komunikací #16526 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jan   |   12. 5. 2022 (09:12) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
prosím, nemohli byste opravit tento obrubník v Roháčově u pošty? Děkuji a pěkný den

Reakce Čisté Trojky | 12. 5. 2022 (12:29)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Chodníky, vozovky ani obrubníky neopravujeme, ale nahlasíme závadu majiteli komunikace, jímž je Hlavní město Praha a jeho správcovské firmě TSK k opravě.

S pozdravem za MČ-P3 *Martin*

Vložil(a): Jan   |   12. 5. 2022 (12:35) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji za předání a rychlou informaci, mějte se fajn

Reakce Čisté Trojky | 17. 5. 2022 (08:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZXU6LT3.