Závady chodníků a komunikací #16485 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jan   |   8. 5. 2022 (18:50) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díra v chodníku, která zde zůstala po nedávné rekonstrukci před x měsíci. Dnes jsem o to viděl velmi ošklivě zvrknutý kotník.

Reakce Čisté Trojky | 9. 5. 2022 (08:26)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Odesíláme na TSK k zaevidování a k opravě.

S pozdravem za MČ-P3 *Martin*

Reakce Čisté Trojky | 9. 5. 2022 (09:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZP6BBK8.

Vložil(a): Jan   |   9. 5. 2022 (15:50) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, děkuji za zprávu a za vaši práci.