Závady chodníků a komunikací #16472 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Šárka   |   5. 5. 2022 (22:59) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
na křižovatce Hradecké a Šrobárovy ulice je před přechodem pro chodce chybějící sloupek, po kterém zbyla jen hluboká díra v chodníku. Díra není nijak označená. Prosím o vyřešení - dodání nového sloupku nebo alespoň zasypání díry, aby nedošlo k úrazu.
Dekuji!

Reakce Čisté Trojky | 6. 5. 2022 (08:04)

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět, odesíláme na Technickou správu komunikací k zaevidování a k opravě.

Za MČ-P3 *Martin*

Reakce Čisté Trojky | 6. 5. 2022 (09:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZVN587F.