Úklid ulic #16469 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Liba   |   5. 5. 2022 (11:28) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neustálý nepořádek, odpadky a špína na schodech podél silnice od hotelu k metru, neudržovaná zeleň podél schodiště a celkově zanedbané okolí vstupu do metra. Je potřeba uklízet často, je tu velký provoz cestujících a turistů z hotelu...

Reakce Čisté Trojky | 5. 5. 2022 (14:14)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět.
Pavel, Čistá Trojka