Závady chodníků a komunikací #16467 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Patrik   |   4. 5. 2022 (22:31) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, prosim je mozne zajistit opravu velkeho vytluku na silnici v krizovatce Jeseniova/Na vapence? Nebo predat dotaz rovnou na tsk? Dekujeme.

Reakce Čisté Trojky | 5. 5. 2022 (11:21)

Dobrý den,

Váš podnět odesíláme na TSK, aby výtluk zařadila do svého harmonogramu oprav.

Jsme s pozdravem MČ-P3

Reakce Čisté Trojky | 5. 5. 2022 (13:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZ79S9F2.