Závady chodníků a komunikací #16459 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   3. 5. 2022 (14:34) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vyvrácený sloupek u vozovky.

Reakce Čisté Trojky | 3. 5. 2022 (14:37)

Dobrý den,

-děkujeme za Váš podnět. Odesíláme ho na TSK k zaevidování a k opravě.

*Martin*

Reakce Čisté Trojky | 11. 5. 2022 (06:00)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZWIN0C8.